درباره ما

شرکت آینده سازان تمدن آریا

 

زیماژ بعنوان عضو کوچکی از جامعه فرهنگی ایران در تلاش است با پژوهش و بررسی ذایقه ی فرزندان ایران زمین به طراحی محصولات فرهنگی و هنری پر محتوا  پرداخته و در حرکتی مستمر و ارزشی به سمت اخلاق مداری ، تکریم والدین ، حفظ هویت ملی ، خودباوری ، دوری از خشونت و افزایش بهره مندی از این محصولات فرهنگی و هنری گام بر دارد. در همین راستا زیماژ در جهت برآوردن نیاز فرزندانمان به استفاده از محصولات فرهنگی و هنری در اولین قدم به طراحی و تولید دفترهای دانش آموزی متمایز و  توزیع مناسب و گسترده آنها در سطح کشور پرداخته است.

 

طرح و نقش روی دفتر های زیماژ، در عین زیبایی و کیفیت، کاملا روانشناسانه، نیازهای روحی وعاطفی دختران و پسران سرزمین مان را برآورده می کند. دخترها در لابلای داستان ها و تصاویر رنگارنگ این طرح جلدها، خود را در نقش دختربچه ی زیبای روی جلد و یا مادر مهربان قصه ای که برای تصویر روی جلد ساخته می گذارد و رنگ های شاد نارنجی، صورتی، سبز و ارغوانی به او روحیه ی شادی، مهربانی ، عشق و لطافت می بخشد. و برای دنیای پر از حرکت و هیجان پسر بچه ها نیز کوشیده ایم از طرح های شاد و مهیج و شخصیت های متناسب با این روحیه پر شور استفاده کنیم تا علاوه بر تامین نیازهای فرزند پر شورمان، آنها را با دنیایی خیال انگیز آشنا کنیم که با دنیای آنها بیگانه نیست.

 

طراحان زیماژ، در تصاویر خیال انگیز دفاتر زیماژ کوشیده اند علاوه بر زیبایی و حفظ کیفیت به طور غیر مستقیم، مفاهیم اصیل فرهنگ ایرانی را به فرزندان ما ارائه دهند. انس گرفتن کودک با این مفاهیم و شخصیت ها در شکل گیری هویت فرهنگی مطلوب او بی تاثیر نیست. چرا که او با دنیای زیبای این طرح و نقش ها و شخصیت ها مانوس شده و در تقلید و همانند سازی با آنها می کوشد. قهرمان هایی که دانش آموزان در زیماژ با آنها مواجهند، اغلب ایرانی، باور پذیر ، دوست داشتنی و صمیمی اند.